Jak ułożyć fryzurę jako gość weselny

Jak ułożyć fryzurę jako gość weselny

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami, a gdy przygotowujesz się do zostania gościem weselnym, chcesz, aby Twoje włosy i makijaż były na miejscu. Zakładając, że ślub, na który się wybierasz, nie ma na myśli szczególnie dziwacznego tematu i ma normalny poziom formalności i oczekiwanej elegancji, ten przewodnik sugeruje niektóre z najbardziej stylowych, ale stosunkowo prostych opcji, które działają i zwracają uwagę za każdym razem .

Loki Hollywood

Pomyśl o femme fatale, szyku z czerwonego dywanu. Większe niż życie Hollywood Curls zawsze wygląda efektownie i szykownie. Można je łatwo stworzyć za pomocą lokówki bez zatrzasku . Po prostu zwiń i odejdź, a uzyskasz blask bez wysiłku.

Alternatywnie, możesz dodać trochę dodatkowego pizzazzu, odgarniając loki na bok, aby zdjąć z ramienia, zdefiniowane loki. Umocuj włosy na miejscu za pomocą spinki bobby lub dwóch, a następnie dodaj do nich świecący dodatek  lub użyj stylizacji od ramienia, aby zwrócić uwagę na fantazyjne kolczyki.

Odwrócony warkocz francuski

Odwrócone francuskie warkocze brzmią skomplikowanie, ale przy odrobinie praktyki możesz zostać ekspertem w mgnieniu oka! W tej kwestii praktyka zdecydowanie się sprawdza, dlatego zaleca się wykonanie próbnego splatania plecionki przed ślubem, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo i podoba ci się, jak to wygląda. Czy nie byłoby okropnie walczyć z nim tego dnia, wypuszczać narzędzia do włosów przez okno w szalonym sejfie i pojawiać się jako gość weselny z włosami jak Meduza?

Aby stworzyć odwrócony francuski warkocz, przeczesuj małą część włosów na samej górze, aby nadać im objętość. Stamtąd odwróć francuski warkocz w dół od środkowej części włosów, aż do ich końców. Pozostałą część włosów możesz albo wsunąć pod warkocze i przymocować, albo pozwolić, by zwisały z ramion.

Jeśli ślub, na który bierzesz udział, jest bardziej swobodny lub półformalny, falista pół-up może być idealnym wyborem fryzury. Po prostu zwiń włosy, a połowę związaj w kucyk, aby uzyskać piękny wygląd gościa weselnego.

Niechlujna bułka może nie brzmieć jak odpowiednia opcja na wesele, ale wysłuchaj mnie. Przez „niechlujny” nie mam na myśli tego rodzaju bułki, w którą upychasz włosy w pośpiechu, kiedy ćwiczysz na siłowni i nie chcesz mieć włosów na twarzy. Jeśli zrobisz to dobrze, niechlujna bułka emanuje wyrafinowaniem i jest świetnym sposobem na podkreślenie różnych odcieni włosów. Po prostu skręć lub warkocz dwie strony włosów, a następnie połącz je ze sobą na środku i zapnij w niski kok.

Bułeczki są ogólnie dobrym wyborem na wesela, ponieważ mają bardziej formalny charakter. Jeśli nie jesteś sprzedawany na niechlujnej bułce, rozważ updo z luźnymi lokami. W tym celu wystarczy upiąć włosy w kok, a następnie zwisać z obu stron dwie małe sekcje, które ułożysz w luźne loki.

Klasyczne kucyki

Istnieją dwa główne eleganckie sposoby, w których możesz ułożyć włosy w kucyka jako gość weselny. Pierwszym z nich jest po prostu przymocowanie włosów na bok w bocznym kucyku . W tym celu możesz dodać coś więcej do wyglądu, używając skomplikowanej opaski do włosów. Alternatywnie, wysoki kucyk wygląda niesamowicie elegancko na gości weselnych.

W przypadku wysokiego kucyka spróbuj ułożyć włosy tak wysoko, jak to tylko możliwe. Górna część włosów powinna być płaska i mocno ściągnięta do opaski. Możesz również dostosować ten wygląd, przywiązując bardzo małą część włosów z przodu, a następnie przywiązując ją do małego bouffant.

Tight Updo i akcesoria we włosach

W zależności od poziomu formalności ślubu, panie mogą być zobowiązane do noszenia czapek . W takim przypadku nie możesz się pomylić z ciasnym upięciem. Zabezpieczenie włosów w ciasnym, eleganckim kokie, który jest umieszczony stosunkowo nisko z tyłu głowy, zapewnia miejsce na czapkę bez zepsucia kok lub strasznych włosów! Wygląda również elegancko, gdy jesteś w środku bez kapelusza.

 

Uroda